Lampa podłogowa Nixon marki Endon to projekt przywodzący na myśl tradycyjne wieloramienne świeczniki. Wszystko za sprawą klosza z białej tkaniny, który osłania jedynie żarówki, ukazując dzięki temu precyzyjnie wykonaną stalową konstrukcję lampy, a także umieszczone u nasady żarówek i w centralnej części kryształowe ozdoby. Cała lampa, mimo dekoracyjnego charakteru, ma bardzo lekką i subtelną formę, która doskonale prezentuje się we wnętrzach utrzymanych w stylu klasycznym, a także glamour.
Uniwersalne połączenie bieli klosza oraz barwy mosiądzu pasuje do każdej kolorystyki – prezentuje się pięknie zarówno w otoczeniu modnych bieli, jak i w zestawieniu z bardziej intensywnymi kolorami. Wysoka lampa stojąca posiada dwie żarówki, dzięki czemu stanowi dobre źródło bocznego światła, pozwalające stworzyć w pomieszczeniu przyjemną atmosferę.
Lampa podłogowa Endon posiada dwie oprawki E14, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087894666 |
| Kod Producenta | 70563 |
| Kolekcja | Nixon |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 157 cm |
| Wysokość klosza | 15,0 cm |
| Średnica klosza | 26,0 cm |
| Waga | 5,5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Kryształ/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Złoty |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Nixon |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.48742
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

