Elegancki Design: Elegancka biała ramka, która bezproblemowo komponuje się z każdym wystrojem.
Trwały Materiał: Wykonany z wysokiej jakości plastiku, zapewniającego długotrwałe użytkowanie.
Lekki: Łatwy do przenoszenia i obsługi, idealny do różnych zastosowań.
Wszechstronne Zastosowanie: Odpowiedni do domu, biura lub każdego miejsca wymagającego stylowej i funkcjonalnej ramki.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776144670 |
| Kolekcja | Power supplies Dali |
| Kod produktu | PSL-DL40-S-350-500mA-DE |
| Styl lampy | Sterownik |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość | 15,2 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Moc źródła światła | 20W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | AC 100-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Akcesoria |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Zasilacz LED DALI PSL‑DL40‑S 20W PSL-DL40-S-350-500mA-DE Maytoni, tworzywo sztuczne, biały, 350–500mA
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

