| Ogólne | 1 |
| Producent | Abigali |
| EAN | 5905699367197 |
| Kolekcja | Glow |
| Kod produktu | Abigali-F-E27-10W-WW |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 15000 |
| Lumeny | 1200 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 20 |
| Klasa energetyczna | E |
| CRI | 80 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

