| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski L |
| EAN | 5903139837798 |
| Kolekcja | BULB LED GX53, 8W |
| Kod produktu | 8377 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 2,7 cm |
| Szerokość | 7,4 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Moc źródła światła | 8W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Czas pracy żarówki | 25000h |
| Lumeny | 680lm |
| Napięcie znamionowe | ~220-230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Wymiary opakowania [cm] | 2.8 x 7.5 x 7.5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

