Uniwersalna baza montażowa Maytoni Universal Base SPR-BASE‑03‑B – Elegancka metalowa podstawa dla potrójnych lamp wiszących
Uniwersalna baza montażowa Maytoni Universal Base SPR-BASE‑03‑B to doskonałe rozwiązanie do efektywnego montażu potrójnych lamp wiszących, które doda elegancji i funkcjonalności każdemu wnętrzu. Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym, stanowi nie tylko trwały element konstrukcyjny, ale także stylowy dodatek, który harmonijnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami pomieszczeń.
Dzięki kompaktowym wymiarom (wysokość 2,5 cm, długość 5 cm i szerokość 65 cm), Uniwersalna baza montażowa Maytoni jest idealnie dostosowana do różnorodnych przestrzeni. Jej smukły profil sprawia, że jest subtelnym elementem instalacji oświetleniowej, niewpływającym negatywnie na estetykę wnętrza.
Podstawa ta charakteryzuje się wyjątkową trwałością dzięki użyciu solidnych materiałów. Metalowa konstrukcja zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długowieczność produktu. Czarna powierzchnia dodaje nowoczesnego wyglądu oraz wpisuje się w aktualne trendy wzornicze.
Produkt ten został zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji. Dzięki temu proces montażu jest szybki i bezproblemowy, co pozwala użytkownikom szybko cieszyć się jego funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi. Baza montażowa Maytoni Universal Base pełni rolę kluczowego komponentu wspierającego całą instalację oświetleniową – zapewnia stabilność zawieszonych lamp oraz ich prawidłowe umiejscowienie w przestrzeni.
Wszechstronne zastosowanie bazy umożliwia jej wykorzystanie zarówno w domach prywatnych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Doskonale sprawdzi się jako centralny punkt systemu oświetleniowego w salonach, jadalniach czy restauracjach, przyczyniając się do kreowania przyjaznej atmosfery oraz poprawy komfortu użytkowników.
Producent udziela na produkt 2-letniej gwarancji jakościowej, co świadczy o pewności co do niezawodności oferowanego rozwiązania. Uniwersalna baza montażowa Maytoni Universal Base SPR-BASE‑03‑B to inwestycja w wysokiej klasy akcesorium techniczne wspierające wszelkiego rodzaju projekty oświetleniowe.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4251110017549 |
| Kolekcja | Universal base |
| Kod produktu | SPR-BASE-03-B |
| Styl lampy | Universal base |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Długość | 5 cm |
| Minimalna długość zwisu | 2,5 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 2,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Rodzaj oprawy | Uniwersalny element mocujący |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Uniwersalna baza montażowa SPR-BASE-03-B Maytoni Universal Base SPR-BASE‑03‑B – metalowa, czarna, do potrójnych lamp wiszących
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

