Reflektor szynowy Luna 5W LED 4000K szkło czarny Maytoni TR038-2-5W4K-1 do systemu jednofazowego
Reflektor szynowy Luna 5W LED 4000K szkło czarny Maytoni TR038-2-5W4K-1 to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, zaprojektowane z myślą o wszechstronnym zastosowaniu w przestrzeniach wewnętrznych. Przeznaczony do montażu w systemach szyn magnetycznych, doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak salony, sypialnie, kuchnie, jadalnie oraz biura czy kawiarnie.
Nowoczesny styl industrialny reflektora Luna charakteryzuje się eleganckim i współczesnym designem, który harmonijnie komponuje się z każdym nowoczesnym lub industrialnym wnętrzem. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi stanowi idealne uzupełnienie różnych aranżacji wnętrzarskich, dodając im wyrazistości i charakteru.
Wyposażony w energooszczędną lampę LED o mocy 5W i temperaturze barwowej 4000 Kelwinów, reflektor zapewnia jasne i naturalne światło o jasności 320 lumenów. Wysoki wskaźnik oddawania barw (CRI) wynoszący 90 gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów otoczenia. Konstrukcja urządzenia wykonana jest z trwałego szkła w eleganckim czarnym kolorze, co nie tylko zapewnia długowieczność produktu, ale również podkreśla jego estetyczny wygląd.
Kompaktowe wymiary reflektora – wysokość 19,8 cm, szerokość 19,3 cm oraz średnica 13 cm – sprawiają, że jest on dyskretny i nie zajmuje dużo miejsca. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni użytkowej.
Dzięki klasie szczelności IP20 reflektor jest odpowiedni wyłącznie do zastosowań wewnętrznych. Jego instalacja jest prosta i intuicyjna dzięki przystosowaniu do systemów jednofazowych na ścieżkach świetlnych typu Magnetic track system Exility.
Trwałość produktu potwierdzona jest trzyletnią gwarancją producenta Maytoni. To połączenie nowoczesnego designu z wysoką jakością wykonania sprawia, że Reflektor szynowy Luna jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań oświetleniowych do różnorodnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776073390 |
| Kolekcja | Luna |
| Kod produktu | TR038-2-5W4K-1 |
| Styl lampy | Magnetic track system Exility |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 19,8 cm |
| Szerokość | 19,3 cm |
| Średnica | 13 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 5W |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320 lm |
| Napięcie znamionowe | DC 48 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Ścieżka świetlna / Jednofazowa |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

