Reflektor szynowy Elti Duo Maytoni TR005-2-2X12W3K-BW: Nowoczesne Oświetlenie LED
Technologia LED zastosowana w tym modelu cechuje się mocą 24 W (2×12 W) oraz temperaturą barwową wynoszącą 3000 K. Emitowane światło osiąga jasność 1563 lumenów przy wskaźniku oddawania barw (CRI) równym 90. To sprawia, że reflektor dostarcza jasne i naturalne światło, które wiernie oddaje kolory oświetlanych obiektów. Zasilany napięciem DC 48 V system ten integruje się bezproblemowo z różnymi konfiguracjami oświetleniowymi.
Zastosowany system montażu na magnetycznej szynie Exility umożliwia łatwe przekształcanie aranżacji świetlnych zgodnie z dynamicznymi potrzebami użytkowników lub zmieniającym się wystrojem pomieszczeń. Stopień ochrony IP20 zapewnia odpowiednią ochronę przed pyłem i kontaktem z ciałami stałymi większymi niż 12 mm.
Dane techniczne
Poznaj specyfikację techniczną produktu
Ogólne 1
Producent Maytoni
EAN 4099776056355
Kolekcja Elti Duo
Kod produktu TR005-2-2X12W3K-BW
Styl lampy Magnetic track system Exility
Charakterystyka oprawy Do wnętrz
Gwarancja 5 lat
Wymiary 1
Wysokość 36,2 cm
Szerokość 16 cm
Długość 19,3 cm
Średnica 5,2 cm
Materiał i kolor 1
Materiał lampy Aluminium
Kolor lampy Biały i czarny
Żarówka 1
Trzonek lampy LED
Moc źródła światła 24W
Temperatura barwowa 3000 K
Specyfikacja techniczna 1
Lumeny 1563 lm
Napięcie znamionowe DC 48
Klasa i stopień ochrony 1
Stopień ochrony (IP) IP 20
Klasa energetyczna G
Dodatkowe funkcje 1
Rodzaj oprawy Ścieżka świetlna
Bezpieczeństwo
Może zainteresuje Cię również
Zobacz co uwielbiają nasi klienci, może się zainspirujesz?
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
0
Producent: Maytoni
Kod EAN: 4099776056355
Tak, wysyłka do 10 dni
Wysyłka już od
Do końca promocji pozostało:
0 dni
0 godz
0 min
0 sek
szt. Ilość
125
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
Zapytania inwestycyjne
Kupuj więcej i płać mniej!
Stałe progi rabatowe
6%
8%
9%
10%
12%
15%
20%
22%