Reflektor szynowy Elti Duo Maytoni TR005-2-2X12W3K-B: Nowoczesność i Funkcjonalność
Dzięki zastosowaniu dwóch źródeł światła LED o mocy 24 W i temperaturze barwowej 3000 K oraz emisji światła na poziomie 1463 lumenów, reflektor zapewnia ciepłe i jasne oświetlenie. Doskonały wskaźnik oddawania barw (CRI) rzędu 90 gwarantuje realistyczne odwzorowanie kolorów otoczenia. Produkt działa pod napięciem DC 48 V oraz posiada stopień ochrony IP20.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776056379 |
| Kolekcja | Elti Duo |
| Kod produktu | TR005-2-2X12W3K-B |
| Styl lampy | Magnetic track system Exility |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 36,2 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 19,3 cm |
| Średnica | 5,2 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 24W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 1463 lm |
| Napięcie znamionowe | DC 48 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Ścieżka świetlna |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Reflektor szynowy Elti Duo Maytoni TR005-2-2X12W3K-B, LED 2×12 W 3000 K, aluminium czarne, system szynowy