Latarnia ogrodowa Elstead Lighting York BL7-BLACK IP43 1xE27 Aluminium Czarny
Wzbogacenie ogrodowego otoczenia o charakterystyczny akcent nie musi być skomplikowane. Latarnia ogrodowa Elstead Lighting York BL7-BLACK to kwintesencja klasyki i elegancji zamknięta w solidnym aluminiowym korpusie. Z oferty sztandarowej marki Elstead Lighting wynika, że każdy detal tej latarni został starannie przemyślany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
Podstawą tej latarni jest wykonany z aluminium korpus, który łączy w sobie estetykę z niezwykłą trwałością. To właśnie odporność na korozję, wsparta 5-letnią gwarancją, czyni z tego produktu doskonały wybór dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko źródła światła. Dzięki czarnemu wykończeniu, latarnia wpasuje się idealnie w otaczającą zieleń, nie narzucając się, ale dodając ogrodowi unikalnego charakteru.
Elstead Lighting York BL7-BLACK nie tylko dobrze wygląda, ale jest również praktyczna. Klasa ochrony IP43 gwarantuje, że świetnie poradzi sobie w zmiennych warunkach pogodowych. Możliwość użycia żarówki E27 o mocy do 100W pozwala na dopasowanie natężenia światła do potrzeb użytkowników – od delikatnej poświaty po pełne, radosne oświetlenie.
Mająca wymiary 31,5 cm wysokości oraz 18,5 cm szerokości, ta latarnia jest wystarczająco kompaktowa, aby nie dominować przestrzeni, jednocześnie dostarczając odpowiednią ilość światła. Ważąca jedynie 1,72 kg, jest wygodna w montażu i konserwacji. Bez względu na to, czy planujesz romantyczny wieczór na tarasie, czy przyjęcie w ogrodzie, Elstead Lighting York BL7-BLACK doda Twoim chwilom wyjątkowego uroku i stylu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005234401 |
| Kod Producenta | BL7-BLACK |
| Kolekcja | York |
| Styl lampy | Klasyczny |
| Gwarancja | 5-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 31,5 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Średnica | 18,5 cm |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Waga | 1,72 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP43 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | York |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 381,36 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

