Latarnia ogrodowa Elstead Lighting Tournai KL-TOURNAI4-M IP44 1xE27 Aluminium Brązowy
W świecie, gdzie szczegóły mają znaczenie, produkt jak Latarnia ogrodowa Elstead Lighting Tournai KL-TOURNAI4-M jest prawdziwym skarbem. Jej klasyczny design połączony z nowoczesnymi technologiami sprawia, że idealnie wpisuje się w otoczenie, nadając mu szlachetny blask. Ta misternie wykonana latarnia, wykonana z najwyższej jakości aluminium, nie tylko dodaje uroku, ale także trwałości, dzięki czemu jest inwestycją na lata.
Bez wątpienia jednym z głównych atutów tej latarni jest jej odporność na warunki atmosferyczne, co potwierdza klasę szczelności IP44. Dzięki temu z powodzeniem odnajdzie się na przydomowym tarasie, ogrodowej ścieżce czy wzdłuż podjazdu. Brązowy kolor idealnie komponuje się z naturalnym otoczeniem, dodając mu eleganckiego charakteru. Aluminiowa konstrukcja nie tylko gwarantuje lekkość, ale również maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję.
Wybór odpowiednich materiałów i precyzja wykonania sprawiają, że latarnia Elstead Lighting Tournai staje się nie tylko elementem oświetleniowym, ale także wyrazem wysublimowanego stylu. Uniwersalność gwintu E27 pozwala na szeroki wybór źródeł światła, a możliwość zastosowania żarówki o mocy do 100W daje gwarancję optymalnego oświetlenia przestrzeni.
Każdy, kto ceni sobie połączenie tradycji z nowoczesnością, znajdzie w tym produkcie idealne rozwiązanie. Latarnia ogrodowa Elstead Tournai to nie tylko sposób na rozświetlenie otoczenia, ale też na dodanie mu niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają produktów klasy premium, w których każdy detal jest dopracowany do perfekcji. Ta latarnia jest świadectwem dobrego gustu i umiejętności docenienia prawdziwej jakości.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| EAN | 5024005240716 |
| Kod Producenta | KL-TOURNAI4-M |
| Kolekcja | Tournai |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 110 cm |
| Średnica | 19,1 cm |
| Waga | 6,2 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240v 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 053,49 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

