Lampa zewnętrzna elewacyjna ELEWACYJNE Milagro 10W LED Metal Czarny – Styl i Funkcjonalność
Lampa zewnętrzna elewacyjna ELEWACYJNE Milagro 10W LED Metal Czarny to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnego i estetycznego oświetlenia zewnętrznego. Dzięki swojej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałom, lampa ta nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję oświetlania przestrzeni, ale także dodaje elegancji każdemu budynkowi.
Wykonana z trwałego metalu, lampa charakteryzuje się odpornością na różnorodne warunki atmosferyczne, co potwierdza jej wysoka klasa szczelności IP44. Oznacza to, że jest ona zabezpieczona przed pyłem oraz wodą padającą pod dowolnym kątem, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do użytku zewnętrznego.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED o mocy 10W, lampa gwarantuje wydajne oświetlenie przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Emituje światło o neutralnej barwie 4000K, które sprzyja komfortowemu postrzeganiu otoczenia zarówno podczas wieczornego relaksu na tarasie czy w ogrodzie.
Elegancka czarna obudowa lampy świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Minimalistyczny design sprawia, że łatwo dopasować ją do różnorodnych stylów aranżacyjnych — od klasycznych po bardziej awangardowe. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (20 cm wysokości i 15 cm szerokości), jest nie tylko funkcjonalna, ale również dyskretna w wyglądzie.
Lampa została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania oraz prostocie montażu. Zasilana napięciem ~230V/50Hz zapewnia stabilną pracę bez względu na zmieniające się warunki pogodowe. Jej masa wynosząca jedynie 0.82 kg pozwala na łatwe umieszczenie jej na elewacji bez nadmiernego obciążania konstrukcji budynku.
Lampa elewacyjna ELEWACYJNE Milagro ML099 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania połączoną z praktycznością użytkowania. To doskonały wybór do oświetlenia ścieżek wokół domu, wejść czy też elementów dekoracyjnych ogrodu lub tarasu. Podkreśli walory estetyczne każdego budynku oraz stworzy przyjemną atmosferę wokół Twojego domu.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693700999 |
| Kolekcja | ELEWACYJNE |
| Kod produktu | ML099 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 10,7 cm |
| Waga | 0.82kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 10W LED |
| Źródło światła w zestawie | TAK |
| Temperatura barwowa | Neutralna 4000K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

