Lampa zewnętrzna Tubon Lutec 1xGU10 7W Szary / Odcienie szarości Aluminium – Elegancja i Funkcjonalność
Lampa zewnętrzna Tubon Lutec 1xGU10 7W Szary / Odcienie szarości Aluminium
W świecie nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego, lampa Tubon od Lutec wyróżnia się doskonałym połączeniem estetyki i funkcji. Zaprojektowana jako kinkiet, nie tylko oświetla przestrzeń wokół domu, ale także dodaje jej wyrafinowanego charakteru. Wysokiej jakości aluminium w kolorze ciemnoszarym stanowi jej elegancką oprawę, harmonizując z różnorodnymi stylami architektonicznymi.
Lampa Tubon została skonstruowana z myślą o trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu materiału jakim jest aluminium oraz klasie szczelności IP54, urządzenie jest zabezpieczone przed pyłem i wodą bryzgającą pod dowolnym kątem, co czyni je idealnym rozwiązaniem nawet w trudnych warunkach pogodowych.
Dzięki zastosowaniu standardowego gniazda GU10 oraz możliwości obrotu kierunku świecenia aż o 270 stopni, lampa Tubon daje użytkownikom możliwość precyzyjnego dostosowania strumienia światła do ich potrzeb. Niezależnie czy ma rozświetlać taras, wejście do domu czy ścieżkę ogrodową – oferuje pełną kontrolę nad kształtowaniem klimatu danej przestrzeni.
Praktyczność to kolejna cecha lampy Tubon. Kompatybilność z energooszczędnymi żarówkami do mocy 7W zapewnia wydajne i subtelne źródło światła przy minimalnym zużyciu energii. Dodatkowo lampa objęta jest aż pięcioletnią gwarancją producenta, co potwierdza jej długowieczność i solidność jako inwestycji.
Łatwość montażu to kolejny atut tego produktu. Lampa może być bez problemu zamontowana w dowolnej przestrzeni wymagającej efektywnego oświetlenia: od domowych ogrodów po komercyjne przestrzenie zewnętrzne. Jej design sprawia również, że doskonale wpisuje się zarówno w klasyczne aranżacje przestrzenne jak i nowoczesne koncepcje projektowe.
Dzięki swojej wszechstronności i unikalnemu wyglądowi, lampa zewnętrzna Tubon Lutec jest wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność oświetlenia ale też jego estetyczny wkład we wnętrza lub tereny zielone wokół domu. Wyrafinowany styl tej oprawy świetlnej podkreśla indywidualny charakter każdej posesji czyniąc ją miejscem przyciągającym uwagę swoim nastrojem oraz elegancją.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Lutec |
| EAN | 6939412015538 |
| Kod Producenta | 5198501118 |
| Kolekcja | Tubon |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 17,8 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Szary / Odcienie szarości |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 7W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

