| Ogólne | 1 |
| Producent | RL |
| EAN | 4017807650693 |
| Kolekcja | MOOD HYBRID |
| Kod produktu | R74761932 |
| Wymiary | 1 |
| Szerokość | 570 cm |
| Waga | 2 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo Sztuczne |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E12 |
| Liczba źródeł światła | 10 |
| Moc źródła światła | 1 W |
| Źródło światła w zestawie | 10 x E12 0,5 W |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 30 lm |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

