Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Trio |
| EAN | 4017807642926 |
| Kolekcja | GRAHAM |
| Kod produktu | 353010107 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 109 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Waga | 3,28 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Srebrny i odcienie srebra |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED zintegrowany |
| Liczba źródeł światła | 7 |
| Moc źródła światła | 5 W |
| Źródło światła w zestawie | 7 x LED 4,5 W |
| Temperatura barwowa | 2300+3000+4000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 480 lm |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 053,90 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

