Lampa wisząca sufitowa Dorado Light Prestige Akryl Złoty – Elegancja i Funkcjonalność
Lampa wisząca sufitowa Dorado Light Prestige Akryl Złoty to esencja nowoczesnego designu połączona z zaawansowaną technologią oświetleniową. Produkt ten, stworzony przez renomowaną markę Light Prestige, jest idealnym wyborem do eleganckich wnętrz, takich jak salon czy sypialnia. Dzięki swojej wszechstronności doskonale sprawdzi się również w przestrzeniach komercyjnych, wnosząc do nich element luksusu i nowoczesności.
Wyjątkowy design lampy Dorado Rope, będący częścią kolekcji Dorado, charakteryzuje się niekonwencjonalnym kształtem liny utworzonej z połączonych okrągłych kloszy wykonanych z białego akrylu. Te subtelnie rozpraszające światło klosze zapewniają równomierne i przyjemne oświetlenie wnętrza. Dodatkowego szyku dodają złote metalowe łączenia oraz eleganckie podsufitki, które podkreślają nowoczesny charakter lampy.
Lampa Dorado Rope została wyposażona w zaawansowane oświetlenie LED CCT (Correlated Color Temperature), umożliwiające ustawienie preferowanej barwy światła od ciepłej 3000K, przez neutralną 4000K, aż po zimną 6000K jeszcze przed montażem. To pozwala na idealne dopasowanie atmosfery oświetlanego pomieszczenia do jego funkcji lub aktualnego nastroju użytkowników.
Z punktu widzenia specyfikacji technicznej, lampa mierzy 200 cm długości i jest montowana na dwóch eleganckich podsufitkach. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości akrylu oraz metalu w kolorze złotym, co nie tylko zapewnia trwałość i estetyczny wygląd, ale także podkreśla unikalny styl wnętrz. Jej moc wynosi 16W, a efektywność świetlna mieści się w przedziale od 899 do 944 lumenów zależnie od wybranej temperatury barwowej światła.
Dorado Light Prestige charakteryzuje się łatwością montażu typu natynkowego oraz możliwością regulacji wysokości instalacji (do 200 cm), co dodatkowo zwiększa jej praktyczność i elastyczność użycia w różnych aranżacjach przestrzeni. Produkt posiada klasę energetyczną G oraz gwarancję producenta na okres aż do 60 miesięcy.
Lampa wisząca sufitowa Dorado Light Prestige Akryl Złoty to nie tylko źródło światła – to dekoracja sama w sobie harmonizująca z różnymi stylami aranżacji wnętrz od minimalistycznych po eklektyczne kompozycje artystyczne. Zapewniając zarówno estetykę jak i funkcjonalność na najwyższym poziomie sprawia, że każde wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Light Prestige |
| EAN | 5905699352858 |
| Kolekcja | Dorado |
| Kod produktu | LP-002/2M CCT |
| Pomieszczenie | salon, sypialnia |
| Styl lampy | nowoczesny |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | do regulacji cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | akryl |
| Kolor lampy | złoty |
| Żarówka | 1 |
| Temperatura barwowa | CCT 3000K/4000K/6000K |
| Moduł LED | 16 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 944 LM - 899 LM - 931 LM |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | tak |
| Rodzaj oprawy | sufitowa wisząca |
| Wymiary opakowania [cm] | 48 x 48 x 10 cm |
| Sposób montażu | natynkowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

