Lampa wisząca Harvey marki Endon to propozycja do klasycznych wnętrz, w których ważna jest wysoka jakość wszystkich elementów wyposażenia. Lampa ma formę pięcioramiennego żyrandola, a każda żarówka ma osobny biały klosz wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Klosze nie mają jednak tradycyjnego charakteru – ich wewnętrzna powierzchnia ma barwę mosiądzu. Dzięki takiemu rozwiązaniu światło żarówek nabiera ciepłego blasku, który nadaje całości wyjątkowego charakteru.
Efektowana konstrukcja ze stali ma subtelną barwę mosiądzu, która przyciąga uwagę, a jednocześnie zdobi pomieszczenie. Zestawienie jej z prostymi, białymi kloszami pozwala dopasować lampę do wielu aranżacji kolorystycznych. Duża lampa z pięcioma źródłami światła może pełnić funkcję efektownego oświetlenia głównego salonu, jadalni lub innych większych pomieszczeń. Doskonale prezentuje się także w otoczeniu innych lamp z kolekcji Harvey.
Lampa wisząca Endon posiada pięć oprawek E14, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087894734 |
| Kod Producenta | 67734 |
| Kolekcja | Harvey |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Klasyczny/Nowojorski/Hampton |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 56 cm |
| Waga | 2,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Złoty |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 300 mm - 1500 mm |
| Regulowany spadek | 300mm - 1500mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Harvey |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

