Lampa wisząca Harvey renomowanej angielskiej marki Endon to propozycja nie tylko do klasycznie urządzonych wnętrz. Pięcioramienna konstrukcja o barwie niklu sprawdzi się także w nowoczesnych aranżacjach, w których główną rolę odgrywać ma efektowne oświetlenie. Tradycyjna forma żyrandola została w tym przypadku przełamana przez nietypową konstrukcję kloszy – ich wnętrze ma tę samą srebrzystą barwę co stalowa obudowa. To oryginalne, a zarazem proste rozwiązanie, pozwala uzyskać efekt dodatkowego rozświetlenia.
Przyciągająca uwagę konstrukcja na łańcuszku świetnie sprawdzi się w roli centralnego oświetlenia salonów lub jadalni oraz innych większych pomieszczeń. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w otoczeniu pozostałych lamp z kolekcji Harvey. Dzięki uniwersalnemu połączeniu bieli oraz srebrzystej barwy niklu, lampę dopasować można do wielu różnych aranżacji kolorystycznych.
Lampa wisząca Endon posiada pięć oprawek E14, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087906468 |
| Kod Producenta | 73022 |
| Kolekcja | Harvey |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Nowojorski/Hampton/Klasyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 56 cm |
| Średnica klosza | 12,5 cm |
| Waga | 2,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Biały/Nikiel |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 300 mm - 1500 mm |
| Regulowany spadek | 300mm - 1500mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Harvey |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.96
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

