Endon Lampa wisząca Alton 5x60W E14 Chrom
Endon Alton to ucieleśnienie klasy i wyjątkowego designu, idealna propozycja dla tych, którzy szukają oświetlenia z duszą. Ta lampa wisząca, oferowana przez prestiżową markę Endon, to prawdziwa perełka wśród oświetlenia, która doskonale wpisze się w klimat zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Komfort użytkowania idzie tutaj w parze z wyrafinowaną elegancją, co czyni ją doskonałym wyborem do wnętrz salonów, jadalni, sypialni czy biur.
Jej ponadczasowy design, inspirowany stylem klasycznym, oparty jest na solidnej konstrukcji złożonej z metalu i szkła. Wykończenie w satynowym chromie dodaje połysku, a jednocześnie subtelnej elegancji. Ten stylowy żyrandol, wyposażony w pięć punktów świetlnych o maksymalnej mocy 60W każdy, nie tylko zapewni doskonałe oświetlenie nawet największych przestrzeni, ale także stanie się centralnym punktem każdej aranżacji.
Zawieszenie o regulowanej wysokości (od 310 mm do 635 mm) daje możliwość dostosowania lampy do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz specyfiki pomieszczenia. Dodatkowo Alton oferuje trwałość na najwyższym poziomie, której źródłem jest precyzyjne wykonanie oraz wykorzystanie materiałów o najwyższej jakości. Wisząca w kuchni, przedpokoju czy gabinecie, lampa ta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających gustów.
Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje klasa ochrony IP20, która chroni przed drobnymi zanieczyszczeniami z otoczenia, idealna dla lamp wykorzystywanych we wnętrzach. Kolory srebra i bieli lampy Alton sprawią, że z łatwością wtopi się ona w różne style i palety kolorystyczne, dodając każdemu wnętrzu nuty luksusu. Jeżeli oczekujesz od oświetlenia nie tylko funkcjonalności, ale i wyjątkowego wzornictwa, Endon Alton jest tym, czego szukasz.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087420339 |
| Kod Producenta | 1805-5SC |
| Kolekcja | Alton |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Angielski/ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 46 cm |
| Waga | 2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Srebrny/Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2243,3750,2015 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 650 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 310 mm - 635 mm |
| Regulowany spadek | 310mm - 635mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Srebrny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Alton |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

