Lampa wisząca Cromwell Elstead Lighting 5x60W E14 Żelazo
Wyjątkowość wnętrza zaczyna się od detali – a żyrandol Cromwell od Elstead Lighting to doskonały przykład oświetleniowego dzieła sztuki, które doskonale uzupełni przestrzeń, dodając jej klasy i wyrafinowanego charakteru. Wspaniale łączy tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi standardami, tworząc produkt, który z pewnością przyciągnie spojrzenia i wzbudzi zachwyt wśród Twoich gości.
Model Cromwell wykonany jest z solidnego żelaza, co gwarantuje nie tylko imponującą trwałość, ale także stanowi esencję elegancji. Jego pięknie wyważona forma, osadzona na pięciu punktach świetlnych E14, roztacza ciepły blask, tworząc atmosferę przytulności i komfortu w każdym pomieszczeniu. Duża moc 60W na każde źródło światła zapewnia odpowiednie oświetlenie nawet w przestronnych wnętrzach, podkreślając ich unikalny charakter.
Cromwell wykańczany jest w klasycznym, brązowym kolorze, co nadaje mu ponadczasowego uroku i sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne aranżacje, jak i te bardziej tradycyjne. Precyzyjne detale oraz delikatne zdobienia tworzą harmonijny wizerunek, który z powodzeniem stanie się centralnym punktem salonu, jadalni czy reprezentacyjnego holu.
Zawieszony na regulowanej do 200 cm wysokości, ten żyrandol pozwala na dostosowanie do różnorodnych potrzeb i preferencji, zapewniając funkcjonalność na najwyższym poziomie. W zestawie z dwuletnią gwarancją, produkt ten jest nie tylko inwestycją w znakomite oświetlenie, ale także w spokój ducha, że każda chwila w jego towarzystwie będzie upływać w oświetleniowym perfekcyjnym klimacie.
Niech magia światła Cromwell wprowadzi do Twojego domu atmosferę luksusu, który przez długie lata będzie budzić podziw oraz inspirować do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym uroku.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005430506 |
| Kod Producenta | CW5-OLD-BRZ |
| Kolekcja | Cromwell |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 51 cm |
| Minimalna długość zwisu | 59 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 200 cm |
| Średnica | 67 cm |
| Maksymalny spadek | 200 cm |
| Minimalny spadek | 59 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Żelazo |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Cromwell |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 493,52 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

