Lampa wisząca Agatha Elstead Lighting 3x3W LED G9 Mosiądz
Lampa wisząca Agatha od Elstead Lighting to wyraz doskonałości w dziedzinie oświetlenia, która sprawia, że każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Z dbałością o detale, lampa łączy elegancki design z praktycznym rozwiązaniem, oferując ciepłe, łagodne oświetlenie dzięki oprawkom LED G9. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie klasyczną estetykę połączoną z nowoczesną technologią.
Przemyślana konstrukcja, w której mosiądz spotyka się z chromem, to kwintesencja stylu i trwałości. Lampa Agatha o imponujących wymiarach 132,5 cm wysokości i 42,5 cm średnicy, doskonale wpisuje się zarówno w przestrzenie mieszkalne, jak i komercyjne, nadając im elegancji i klasy. Aromatyczna mieszanka materiałów i kolorów podkreśla stanowczy, ale zarazem subtelny charakter tej lampy.
Praktyczność produktu idzie w parze z jego estetyką. Dzięki stopniu ochrony IP44, Lampa Agatha jest odporna na wilgoć, co czyni ją idealnym wyborem nawet do łazienki. Emitując światło o temperaturze barwowej 3000K i jasności 320 lumenów, zapewnia komfortowe, niemęczące dla oczu oświetlenie, które wprowadza ciepłą, przytulną atmosferę.
Wyposażona w energooszczędne diody LED, lampa nie tylko oświetla, ale również wpływa korzystnie na aspekty ekologiczne, zużywając minimalną ilość energii. Jej solidna konstrukcja odznacza się również wyjątkową długowiecznością, co potwierdza ogólna 2-letnia gwarancja producenta. Dla miłośników luksusu i jakości, korona designu Elstead Lighting jest wyborem, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Pozwól Agatha Elstead Lighting ożywić Twój dom, przynosząc harmonię i elegancję do każdego zakątka, w którym zagości. Odkryj syntezę niezawodnego oświetlenia i bezkompromisowej estetyki – nową erę w oświetleniu wnętrz.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005314011 |
| Kod Producenta | BATH-AGATHA3P-PC |
| Kolekcja | Agatha |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 33,7 cm |
| Minimalna długość zwisu | 42,3 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 132,3 cm |
| Średnica | 47,4 cm |
| Maksymalny spadek | 132,5 cm |
| Minimalny spadek | 42,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Mosiądz |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 3 x 3W LED G9 & 1 x 1W Zintegrowany LED |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Agatha |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 933,55 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

