Lampa wisząca Aegean Elstead Lighting 8x60W E14 Stal
Lampa wisząca Aegean od Elstead Lighting to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością. Projektanci tej prestiżowej marki postawili na wyjątkowe połączenie stali i złota, tworząc produkt, który wniesie do wnętrza elegancję i wyrafinowanie. Wspaniałe wykończenie w złocie sprawia, że lampa staje się prawdziwym centrum uwagi, będąc jednocześnie subtelną ozdobą każdej przestrzeni. To doskonały wybór dla tych, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości i wysmakowanym designie.
Lampa Aegean została zaprojektowana z myślą o najwyższej funkcjonalności. Dzięki ośmiu oprawkom na żarówki E14, o mocy do 60W każda, zapewnia optymalne doświetlenie nawet większych pomieszczeń, tworząc przy tym przytulną atmosferę. Oświetlenie równomiernie rozprasza światło, co jest możliwe dzięki przemyślanej konstrukcji i doskonałym materiałom wykonanym z wysokogatunkowej stali.
Elstead Lighting znany jest ze swojej dbałości o detale i trwałość swoich produktów. Lampa Aegean to nie tylko piękno, ale i solidność. Atrybuty, takie jak dwuletenia gwarancja, świadczą o jej niezawodności i trwałości. Zastosowanie najwyższej jakości stali to gwarancja długowieczności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja posiada stopień ochrony IP20, co czyni ją idealnym wyborem dla pomieszczeń wewnętrznych.
Z wysokością regulowaną do 181 cm, lampa Aegean daje możliwość dowolnego dopasowania jej do wymogów pomieszczenia, niezależnie czy to salon, jadalnia, czy przestrzeń biurowa. Jej subtelna elegancja i funkcjonalność czynią ją idealnym wyborem do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, ale doskonale odnajdzie się również w nowoczesnych aranżacjach.
Ciesz się luksusem i komfortem, które oferuje lampa Aegean. Połączenie ponadczasowego stylu i nowoczesnej technologii oświetleniowej to kwintesencja oferty Elstead Lighting. Z lampą Aegean wnętrze twojego domu zyska nowe życie i niepowtarzalny charakter.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005496205 |
| Kod Producenta | AG8-POL-BRASS |
| Kolekcja | Aegean |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 46 cm |
| Minimalna długość zwisu | 55 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 181 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Maksymalny spadek | 181 cm |
| Minimalny spadek | 55 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 8 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Aegean |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 786,87 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

