Lampa wisząca Aegean Elstead Lighting 8x60W E14 Stal
Odkryj wyjątkowy kunszt oraz elegancję, która tkwi w lampie wiszącej Aegean Elstead Lighting. Zaprojektowana z myślą o najdrobniejszych detalach, ta lampa łączy w sobie stylowy wygląd z niepodważalną funkcjonalnością, idealnie dopełniając wnętrza najbardziej wymagających klientów. Jej subtelny miedziany odcień w połączeniu z solidną stalą, tworzy harmonijną całość, która przyciąga wzrok i nadaje pomieszczeniu ciepły, a zarazem luksusowy charakter.
Aegean, wyposażona w osiem miejsc na żarówki E14 o mocy do 60W każda, pozwala na stworzenie przestrzeni, która emanuje przytulnym i równocześnie imponującym blaskiem. To efektowne źródło światła, które doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach, stanowiąc nietuzinkowy akcent dekoracyjny. Oświetlenie takie jak to, to nie tylko praktyczny dodatek, ale także sposób na wyrażenie osobistego stylu i upodobań.
Nie bez znaczenia pozostaje trwałość i wysoka jakość wykonania tego modelu. Dzięki starannie dobranym materiałom, lampa Aegean zapewnia nie tylko estetykę, ale również długowieczność i niezawodność. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilność, z kolei miedziane wykończenie dodaje jej szlachetności i wyjątkowego uroku. Ponadto, produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co potwierdza zaangażowanie producenta w tworzenie produktów spełniających najwyższe standardy.
Z myślą o użytkownikach, dla których istotna jest bezpieczna eksploatacja, lampa została zaprojektowana z uwzględnieniem norm IP20. Ponadto, cały proces montażu jest przyjazny i intuicyjny, co pozwala na szybkie wkomponowanie lampy w przestrzeń domu. Odkryj pełnię możliwości, jakie oferuje Aegean Elstead Lighting, i pozwól, aby Twoje wnętrze zyskało nowy wymiar luksusu i elegancji.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005205500 |
| Kod Producenta | AG8-AGED-BRASS |
| Kolekcja | Aegean |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 46 cm |
| Minimalna długość zwisu | 55 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 181 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Maksymalny spadek | 181 cm |
| Minimalny spadek | 55 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Miedziany |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 8 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Aegean |
| Kolor | Miedziany |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Miedziany |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 786,87 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

