Lampa wisząca Walden Elstead Lighting 4x60W E14 Stal
Odkryj esencję wyrafinowanego designu z lampą wiszącą Walden Elstead Lighting 4x60W E14 w pięknym, brązowym odcieniu. Ta wyjątkowa, stalowa konstrukcja łączy w sobie elegancję i trwałość, tworząc nie tylko źródło światła, ale i prawdziwe dzieło sztuki. Lampa Walden z pewnością przyciągnie wzrok i doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
Sercem tej lampy są cztery źródła światła E14, które gwarantują równomierne rozprowadzenie światła, tworząc przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Moc 60W na żarówkę zapewnia odpowiednią jasność, pozwalając jednocześnie na subtelną grę światła i cienia. To doskonałe rozwiązanie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.
Zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, lampa Walden Elstead Lighting wyróżnia się nie tylko elegancją, ale i niezwykłą solidnością. Wykonana z najwyższej jakości stali, charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Jej brązowe wykończenie wprowadza naturalne ciepło i luksusowy akcent do każdego otoczenia, nadając mu przy tym wyjątkowego charakteru.
Jeśli poszukujesz lampy, która łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, model Walden spełni twoje oczekiwania. Oferuje długoletnią niezawodność, czego dowodem jest 2-letnia gwarancja producenta, Elstead Lighting. Oprawa z certyfikatem IP20 jest idealna do korzystania w suchych pomieszczeniach, a jej uniwersalny design sprawdzi się zarówno w salonie, jadalni, jak i gabinecie.
Lampa wisząca Walden to kwintesencja stylu i jakości, której docenią nawet najbardziej wysublimowane gusta. Jej dopracowane detale i funkcjonalność świadczą o zaangażowaniu marki Elstead Lighting w tworzenie produktów najwyższej klasy, które w pełni odpowiadają na potrzeby nowoczesnego klienta.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005246817 |
| Kod Producenta | HK-WALDEN-4P |
| Kolekcja | Walden |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 95,3 cm |
| Minimalna długość zwisu | 105,4 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 410,2 cm |
| Średnica | 40,6 cm |
| Maksymalny spadek | 410,2 cm |
| Minimalny spadek | 105,4 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Walden |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 129,14 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

