Lampa wisząca Vanguard Elstead Lighting 4xE14 40 W Stal Postarzana czerń
Lampa wisząca Vanguard od Elstead Lighting to elegancja zamknięta w finezyjnej formie. Doskonale odnajdzie się w przestrzeniach, gdzie styl i funkcjonalność idą w parze. Jej imponująca konstrukcja z postarzaną czernią stali przyciąga wzrok i tworzy harmonijną aurę, która podkreśli charakter najbardziej wymagających wnętrz.
Oświetlenie to kluczowy element aranżacji każdego pomieszczenia, a Vanguard nie tylko spełnia tę rolę, ale też ją zdecydowanie przewyższa. Wyposażona w cztery żarówki typu E14 o maksymalnej mocy 40W, lampa zapewnia nie tylko doskonałe oświetlenie, ale także subtelną grę świateł i cieni. Wyrafinowana stylistyka inspirowana klasycznym designem, połączona z nowoczesnym wykończeniem, tworzy unikalny element wystroju.
Perfekcja wykonania to wizytówka marki Elstead Lighting. Stal w postarzonej czerni nie tylko dodaje pomieszczeniu szyku, ale również zapewnia lampie długowieczność. Otrzymasz produkt, który przetrwa próbę czasu, nie tracąc niczego ze swojego uroku. Imponujące wymiary, łączące długość 138,6 cm i szerokość 51,2 cm, czynią z niej centralny punkt każdego pomieszczenia.
Za wyborem Vanguarda przemawia także prestiż wynikający z gwarancji bezpieczeństwa użytkowania, podkreślonej ogólną dwuletnią gwarancją. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią elegancję, klasykę i subtelnie nowoczesny design, a każda chwila spędzona w jej blasku staje się wyjątkowym doświadczeniem.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005661412 |
| Kolekcja | Vanguard |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 41,3 cm |
| Szerokość | 51,2 cm |
| Minimalna długość zwisu | 43,3 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 138,6 cm |
| Średnica | 51,2 cm |
| Maksymalny spadek | 1386 mm |
| Minimalny spadek | 433 mm |
| Waga | 8,63 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Postarzana Czerń |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Vanguard |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 3 536,25 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

