Lampa wisząca TAGO TK Lighting 1xE27 Metal Czarny
Wybór odpowiedniego oświetlenia do wnętrza to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy jesteś osobą, która szuka czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. Lampa wisząca TAGO od TK Lighting to propozycja dla ambitnych koneserów designu. Czarny metal w połączeniu z subtelnymi złotymi akcentami tworzy niesamowitą harmonię, która z łatwością wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości zapewnia trwałość i solidność, których możesz się spodziewać po produkcie z tej półki.
Suszysz zmysły na czymś, co jest nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne? TAGO spełni te oczekiwania z nawiązką. Średnica 50 cm sprawia, że lampa z łatwością zagospodaruje mniej oczywiste przestrzenie, a jednocześnie stanie się centrum uwagi, tworząc nastrojowy klimat dzięki jednemu punktowi świetlnemu E27. To połączenie elegancji i prostoty, które dzięki zastosowaniu metalu oraz tworzywa sztucznego jest jednocześnie trwałe i wytrzymałe.
Nieprzemijająca klasa czerni i złota nie tylko dodaje szyku, ale także podkreśla subtelną fakturę lampy, która zaskoczy każdego wymagającego klienta, dla którego liczy się każdy szczegół. TAGO od TK Lighting to nie tylko przedmiot użytkowy, ale i prawdziwa manifestacja dobrego smaku. Klasa energetyczna A – G oraz wodoodporność zgodna z klasą ochrony IP20 zapewniają, że spełnia on nowoczesne normy i jest gotowy na różnorodne warunki.
Niech TAGO stanie się sercem Twojego salonu, ośnieżając wieczory subtelną grą światła i cienia. Stwórz przestrzeń, która inspiruje i pozostaje w pamięci swoich gości dzięki detalom, które przyciągają wzrok. Z TK Lighting każde pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru, a jakość ich produktów pozostawia uczucie satysfakcji na długie lata. Zainwestuj w świetlistą futurystykę, podkreśloną klasycznymi tonami, i ciesz się oświetleniem na najwyższym poziomie.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | TK Lighting |
| EAN | 5901780532116 |
| Kod Producenta | 3211 |
| Kolekcja | TAGO |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 500 mm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/ Tworzywo Sztuczne |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Czarny/Złoty |
| Kolor klosza | Czarny/Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Link-Tk | Tago |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

