Lampa wisząca Susso Step into Design 2xGU10 5W Aluminium/Metal Złoty – Elegancja i Funkcjonalność
Lampa wisząca Susso Step into Design to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują harmonii między nowoczesnym designem a praktycznością. Jej wielopoziomowa przestrzenna forma sprawia, że stanowi wyjątkowy element dekoracyjny w każdym wnętrzu. Dzięki złotemu wykończeniu z aluminium i metalu, lampa ta wprowadza do pomieszczeń elegancki akcent, który idealnie komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami.
Przeznaczona do użytku wewnętrznego, lampa Susso jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna. Wyposażona w dwa źródła światła typu GU10 o mocy 5W każda, zapewnia odpowiednią ilość światła do pracy czy odpoczynku. Stopień ochrony IP20 potwierdza jej przeznaczenie do suchych pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy biuro.
Produkt wyróżnia się solidną konstrukcją dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów - połączenia aluminium oraz metalu. Zastosowanie PVC w konstrukcji kabla o długości 245 cm dodatkowo gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki regulowanej wysokości od 51 cm do aż 250 cm lampa dopasowuje się do różnych wysokości sufitów oraz indywidualnych potrzeb przestrzennych.
Zalety lampy Susso to nie tylko atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie, ale także łatwość montażu. Jej uniwersalny styl pozwala na zastosowanie w różnych przestrzeniach mieszkalnych oraz komercyjnych, nadając im charakterystyczny klimat oraz niepowtarzalny wygląd.
Podkreślając swój nowoczesny charakter złotym wykończeniem i minimalistyczną formą opartą na poziomach geometrycznych kształtów, lampa wisząca Susso wpisuje się idealnie zarówno w industrialne lofty jak i klasyczne salony. Bez względu na miejsce zastosowania staje się ona kluczowym elementem wystroju wnętrza.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Step into Design |
| EAN | 5904883091115 |
| Kod Producenta | ST-8713P-S |
| Kolekcja | Susso |
| Kod produktu | ST-8713P-S |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 51-250 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 66 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium/Metal |
| Kolor lampy | Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 5W |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | tak |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 245 cm |
| Izolacja kabla | PVC |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

