Lampa wisząca Step Maytoni LEDx30W Metal/ Czarny/ - Nowoczesne Oświetlenie Wnętrz
Lampa wisząca Step Maytoni LEDx30W to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nowoczesnego i stylowego oświetlenia wnętrz. Dzięki eleganckiemu, współczesnemu stylowi przemysłowemu, ta lampa idealnie podkreśla estetykę różnych przestrzeni takich jak salon, sypialnia, kuchnia, jadalnia czy biuro. Jest również doskonałym wyborem do kawiarni oraz restauracji.
Produkt ten cechuje się wysoką jakością wykonania oraz długowiecznością. Lampa została zaprojektowana z myślą o użytkowaniu wewnętrznym i nie jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz budynków. Konstrukcja wykonana z metalu w klasycznym czarnym kolorze nadaje jej uniwersalnego charakteru, dzięki czemu świetnie wpisuje się w różnorodne style aranżacji wnętrz.
Lampa wyposażona jest w źródło światła typu LED o mocy 30W, które generuje strumień świetlny o jasności 900 lumenów i temperaturze barwowej 3000 K. To optymalne parametry zapewniające przyjemne i efektywne oświetlenie przestrzeni mieszkalnych oraz komercyjnych. Dodatkowo technologia LED charakteryzuje się energooszczędnością oraz długim czasem eksploatacji.
Jej wymiary to wysokość całkowita wynosząca 118,5 cm (z możliwością regulacji do 100 cm), szerokość 86 cm oraz głębokość 8 cm z elementem mocującym o grubości 4 cm. Dzięki takim proporcjom lampa stanowi zarówno praktyczny element wyposażenia wnętrza jak i designerski dodatek dekoracyjny.
Stopień ochrony IP20 wskazuje na dostateczne zabezpieczenie przed ciałami stałymi większymi niż 12 mm co sprawia że produkt idealnie nadaje się do montażu w pomieszczeniach zamkniętych gdzie nie występują trudne warunki atmosferyczne ani wilgotność powietrza.
Łatwość montażu sprawia że instalacja lampy nie nastręcza trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom co zwiększa jej atrakcyjność dla szerokiego grona odbiorców doceniających funkcjonalność połączoną z estetyką wykonania.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4251110094021 |
| Kolekcja | Step |
| Kod produktu | P010PL-L30B |
| Styl lampy | Pendant |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość | 118,5 cm |
| Minimalna długość zwisu | 20 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 100 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 30W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 900 lm |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Długość kabla | 86 cm |
| Rodzaj oprawy | Lampa wisząca |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

