Lampa wisząca Stellan Endon 6x10W E27 Stal / Drewno Drewno
Poznaj wyjątkową lampę wiszącą Stellan od prestiżowej marki Endon, która łączy w sobie nowoczesny design i klasyczną elegancję. Stworzona z myślą o koneserach wysmakowanego stylu, idealnie wpisuje się w konwencje industrialne, loftowe i skandynawskie. Dzięki unikalnemu połączeniu surowości stali i ciepła drewna, Stellan doskonale podkreśli charakter każdego wnętrza, niezależnie czy to salon, sypialnia, jadalnia, czy przestrzeń biurowa.
Stellan wyróżnia się nie tylko dizajnem, ale też praktycznością. Sześciokrotne źródło światła E27 o maksymalnej mocy 10W każda zapewnia świetną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki temu można stworzyć przytulną atmosferę w domowym zaciszu lub profesjonalne oświetlenie w gabinecie. Lampa stworzona z najwyższej jakości materiałów, z drewna i stali, stanowi ozdobę, która z pewnością przetrwa próbę czasu.
Regulacja wysokości w zakresie od 250 mm do 1250 mm sprawia, że łatwo dopasujesz ją do unikalnych potrzeb przestrzeni, zapewniając optymalne oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Mimo dużych możliwości aranżacyjnych, lampa waży jedynie 2,6 kg i ma stosunkowo kompaktowe wymiary, dzięki czemu jest łatwa w montażu i nie przytłacza wnętrza.
Stellan posiada klasę ochrony IP20, co czyni ją idealną do zastosowań wewnętrznych. Z takim zabezpieczeniem możesz cieszyć się nowoczesnym oświetleniem w miejscach bez nadmiernej wilgoci. Dwa lata gwarancji producenta to potwierdzenie jakości i trwałości tej wyjątkowej lampy.
Wybierz lampę wiszącą Stellan Endon i zamień każdą przestrzeń w swoje wymarzone miejsce. Daj się zaskoczyć precyzyjnym wykonaniem i elegancją, które z pewnością przyciągną uwagę każdego, kto cię odwiedzi. To nie tylko lampa, ale przede wszystkim stylowy element dekoracyjny podkreślający charakter Twojego domu.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087158607 |
| Kod Producenta | 101684 |
| Kolekcja | Stellan |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Industrialny/Loft/Skandynawski |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 800mm |
| Waga | 2,6kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Drewno/Metal |
| Kolor lampy | Drewno |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 6 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 806 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowany spadek | 250mm - 1250mm |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolor | Drewno |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | Powyżej 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

