Lampa wisząca Somerset Elstead Lighting 1xE27 60W Stal, Szkło z bąbelkami powietrza Szczotkowany nikiel
Wyrafinowana elegancja i wyjątkowy kunszt, to wartości, które wyróżniają lampę wiszącą Somerset marki Elstead Lighting. Ta świetlna perła łączy w sobie modernistyczny design z subtelnym akcentem klasyki, tworząc prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Dla osób, które cenią sobie jakość wykonania, lampa Somerset staje się idealnym wyborem, dodającym wnętrzu luksusowego charakteru.
W sercu tej lampy tkwi klasa i solidność stali, otulonej szlachetnym szczotkowanym niklem. Ten materiał nie tylko doskonale się prezentuje, ale także gwarantuje trwałość na długie lata. To rozwiązanie idealne dla osób, które oczekują od swojego oświetlenia nie tylko funkcji, lecz także niezrównanego stylu, który nigdy nie wychodzi z mody.
Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów lampy Somerset jest jej klosz z szkła z bąbelkami powietrza. To małe detale, które sprawiają, że światło wydobywające się z lampy jest niepowtarzalne i pełne życia. Odbijające się w tysiącach mikroskopijnych bańkach promienie, tworzą efekt magicznej gry świateł, nadając pomieszczeniu przytulny, acz nowoczesny klimat.
Lampa Somerset została wyposażona w oprawę na żarówkę typu E27 o maksymalnej mocy 60W, co pozwala na szeroki wybór źródeł światła. Z jej pomocą można stworzyć atmosferę dostosowaną do każdej okazji i nastroju. Długość lampy 1294 mm i szerokość 503 mm czynią ją idealnym wyborem do przestronnych salonów, eleganckich jadalni, czy stylowych biur, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji.
Wyrafinowany design i wysoka jakość wykonania lampy Somerset Elstead Lighting sprawiają, że jest to coś więcej niż tylko oświetlenie. To inwestycja w elegancję i ponadczasowy styl, którego nie sposób przeoczyć. Z taką lampą twój dom zyska aurę luksusowego wnętrza, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających koneserów pięknych przedmiotów.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005231806 |
| Kolekcja | Somerset |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 43,3 cm |
| Maksymalny spadek | 1294 mm |
| Minimalny spadek | 503 mm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło Z Bąbelkami Powietrza |
| Kolor lampy | Szczotkowany Nikiel |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Somerset |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Lampa wisząca Somerset QN-SOMERSET-P-C-BN Quintiesse 1xE27 60W Stal, Szkło z bąbelkami powietrza Szczotkowany nikiel
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

