PRODUKT ZE ZWROTU, PEŁNOWARTOŚCIOWY I NIEUSZKODZONY, ZAPAKOWANY W ORYGINALNE LUB ZASTĘPCZE PUDEŁKO
Lampa wisząca SATELLITE Nowodvorski 7xE27 25W only LED Stal lakierowana Umbra gray – Elegancja i Funkcjonalność w Jednym
Lampa wisząca SATELLITE Nowodvorski to idealne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, które doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Jej minimalistyczny styl sprawia, że jest świetnym wyborem do przestrzeni takich jak salon czy biuro, podkreślając ich nowoczesny charakter.
Główna konstrukcja lampy została wykonana ze stali lakierowanej w kolorze Umbra gray, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów lampa jest solidna i stabilna, co gwarantuje długą żywotność produktu. Model ten cechuje się także lekkością wizualną mimo swojej masy wynoszącej 5,32 kg.
Przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego lampa posiada klasę ochronności IP20, co czyni ją odpowiednią do pomieszczeń o standardowym poziomie wilgotności. Jej imponujący rozmiar (65x65x18 cm) oraz wysokość zawieszenia regulowana do 160 cm pozwalają na efektowne oświetlenie dużych przestrzeni.
Lampa SATELLITE wykorzystuje siedem źródeł światła typu E27 z maksymalną mocą 25W dedykowaną dla żarówek LED. Taki dobór parametrów umożliwia równomierne rozprowadzenie światła po całym pomieszczeniu przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej.
Dzięki możliwości bezpośredniego montażu z linką instalacyjną proces instalacji jest szybki i nieskomplikowany. Produkt ten cechuje się uniwersalnością zastosowania – niezależnie od tego, czy jest używany w mieszkaniu prywatnym czy przestrzeni komercyjnej, jego obecność zawsze dodaje wnętrzu klasy oraz wyjątkowego charakteru.
Kolor Umbra gray wraz z modernistycznym kształtem czynią tę lampę idealną propozycją dla wszystkich miłośników współczesnych trendów wnętrzarskich. Lampa SATELLITE harmonijnie komponuje się zarówno z minimalistycznymi aranżacjami jak i bardziej ekstrawaganckimi projektami wykończenia wnętrz.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139112321 |
| Kolekcja | SATELLITE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 160 cm |
| Waga | 5,32 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal lakierowana |
| Kolor lampy | Umbra gray |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 7 |
| Moc źródła światła | 25W only LED |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~220-230 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 65x65x18 cm |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni + linka |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-25%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 959,00 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

