Lampa wisząca Rubin Elstead Lighting 1x3W LED G9 Szkło
Lampa wisząca Rubin Elstead Lighting to dzieło sztuki wśród oświetlenia, stworzone z myślą o najbardziej wymagających koneserach eleganckiego stylu. Jeśli poszukujesz czegoś więcej niż tylko funkcjonalności, jesteś we właściwym miejscu. Rubin ujmuje połączeniem minimalistycznej formy z wyrazistymi materiałami – szkłem i chromowanym metalem, które nadają jej wyjątkowego blasku i trwałości. To nie tylko produkt, to inwestycja w wyjątkowy design Twojego wnętrza.
Za pomocą innowacyjnego źródła światła LED G9 o mocy 3W, lampa generuje delikatne światło o barwie 3000K, które subtelnie rozjaśnia przestrzeń, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Jej strzelista forma o wysokości 457,2 cm oraz średnicy 11,1 cm sprawia, że staje się centralnym punktem każdego pomieszczenia, nie przytłaczając go zarazem swoim rozmiarem. Efektywność energetyczna lampy utrzymana w klasie A - G oznacza, że możesz cieszyć się nieprzerwaną jasnością bez obaw o zużycie energii.
Zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale, Rubin poszczycić się może niezwykłą dbałością o detale i wysoką jakością wykonania. Utrzymana w eleganckim chromowym wykończeniu, doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, podkreślając ich charakter i dodając szlachetnego blasku. Dzięki stopniowi ochrony IP20, lampa jest idealna do wnętrz mieszkalnych, gdzie nie tylko stanowi źródło światła, ale i piękny element dekoracyjny.
Elstead Lighting gwarantuje nie tylko unikalny design, ale również niezawodność. Dwuletnia gwarancja świadczy o ich pewności co do najwyższych standardów jakości. Lampa wisząca Rubin to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania, wyrafinowaną estetykę oraz solidne wykonanie. Zmień swoje wnętrze, inwestując w produkt, który łączy w sobie wszystkie te cechy.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005327110 |
| Kod Producenta | FE-RUBIN-MP |
| Kolekcja | Rubin |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 23,2 cm |
| Szerokość | 11,1 cm |
| Minimalna długość zwisu | 32,3 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 457,2 cm |
| Głębokość | 11,1 cm |
| Maksymalny spadek | 457,2 cm |
| Minimalny spadek | 32,3 cm |
| Rzut/Głębokość | 11,1 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 1 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Rubin |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 616,05 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

