Lampa wisząca Quinto Elstead Lighting 3x8W E27 Stal
Lampa wisząca Quinto od Elstead Lighting to synonim wyrafinowanego stylu i mistrzowskiej precyzji, które niosą za sobą obietnicę wniesienia do Twojego wnętrza nie tylko światła, ale i niepowtarzalnego charakteru. Projekt stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, łączy surowość stali z subtelną bielą, co sprawia, że doskonale wpisuje się w eleganckie, minimalistyczne przestrzenie, jak i klasyczne salony.
Sercem tej lampy są trzy oprawki na żarówki E27, o łącznej mocy 3x8W, pozwalające na dobranie źródeł światła odpowiadających wszystkim Twoim potrzebom – począwszy od delikatnego półmroku, aż po wyraźne oświetlenie całego pomieszczenia. Długość lampy, wynosząca 155,2 cm, zapewnia idealne dopasowanie nawet do wysokich sufitów, a średnica 48,8 cm gwarantuje łatwość wkomponowania w różnorodne aranżacje.
Materiały najwyższej jakości, takie jak wytrzymała stal i odporny na zabrudzenia biały lakier, zapewniają, że lampa będzie inwestycją na lata. Bez względu na modowe zachcianki sezonu, Quinto pozostanie aktualna i elegancka, dzięki czemu zawsze będzie przyciągać uwagę gości. Dodatkowym atutem jest ogólna 2-letnia gwarancja, która podkreśla jakość i trwałość produktów marki Elstead Lighting.
Klasa ochrony IP20 oznacza, że lampa jest odpowiednia do użytku w suchych pomieszczeniach, co czyni ją idealnym wyborem do takich przestrzeni jak jadalnie, salony czy sypialnie. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie estetykę oraz funkcjonalność. Niech światło Quinto stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza, tworząc atmosferę pełną ciepła i stylu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005342915 |
| Kod Producenta | QUINTO3-WAB |
| Kolekcja | Quinto |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 49,6 cm |
| Minimalna długość zwisu | 48,8 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 155,2 cm |
| Średnica | 26,8 cm |
| Maksymalny spadek | 155,2 cm |
| Minimalny spadek | 48,8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 8W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Quinto |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 627,30 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

