| Ogólne | 1 |
| Producent | Sigma Lighting |
| EAN | 5902335261406 |
| Kod Producenta | 41414 |
| Kolekcja | OLO |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | max 120 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość klosza | 15 cm |
| Średnica klosza | 11 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal lakierowana |
| Materiał klosza | Ceramika |
| Kolor lampy | Szary |
| Kolor klosza | Szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | 2XGU10 MAX 10W LED |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Źródła światła wymienne | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Regulowana wysokość | tak |
| Rodzaj oprawy | Lampa wisząca |
| Wymiary opakowania [cm] | 17x20x45 cm |
| Sposób montażu | wspornik |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

