Lampa wisząca Nevera Alfa 1xE27 LED Metal Różowy - Styl i Funkcjonalność
Lampa wisząca Nevera Alfa 1xE27 LED Metal Różowy to elegancki element wyposażenia ogrodowego, który łączy w sobie nowoczesny design i praktyczność. Idealna do zastosowania na tarasach, w ogrodach oraz strefach relaksu, lampa ta nie tylko rozświetli Twoją przestrzeń zewnętrzną, ale także stanie się jej stylowym akcentem.
Wykonana z wytrzymałego metalu, Lampa wisząca Nevera Alfa zapewnia niezrównaną trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Jej różowy kolor dodaje delikatności i wyjątkowości każdej aranżacji. Dzięki uniwersalnemu gwintowi E27 LED, umożliwia korzystanie z różnych typów żarówek energooszczędnych, co przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.
O wymiarach 80 cm wysokości oraz średnicy 34 cm, lampa doskonale sprawdzi się jako centralny punkt oświetlenia na większych powierzchniach lub jako subtelne oświetlenie dodatkowe w mniejszych zakamarkach ogrodu. Niezwykle łatwa w montażu konstrukcja pozwala na szybką instalację bez potrzeby posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych.
Lampa wisząca Nevera Alfa charakteryzuje się również prostotą konserwacji. Solidna konstrukcja wykonana z materiałów odpornych na działanie wilgoci i promieni UV zapewnia długowieczność użytkowania produktu bez konieczności częstych zabiegów pielęgnacyjnych.
Estetyczny design lampy doskonale harmonizuje zarówno ze współczesnymi meblami ogrodowymi z palet, jak i klasycznymi aranżacjami rekreacyjnymi. Metalowa struktura w połączeniu z pastelową barwą sprawia, że lampa staje się atrakcyjnym dodatkiem do różnorodnych stylów przestrzennych – od minimalistycznego po boho chic.
Dzięki wszechstronności zastosowania Lampa wisząca Nevera Alfa 1xE27 LED Metal Różowy może być stosowana w rozmaitych konfiguracjach przestrzennych – nad zestawami mebli paletowych czy jako część dekoracyjna obok hamaków czy leżanek w zacisznej części ogrodu. Jej ponadczasowy design podkreśli walory estetyczne otoczenia przy jednoczesnym zachowaniu funkcji praktycznej.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458614499 |
| Kolekcja | Nevera |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Długość | 34 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Różowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 20x40x40 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

