Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Argon |
| EAN | 5902553214338 |
| Kolekcja | Net |
| Kod produktu | 4312 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 99 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal Lakierowana/ Tworzywo Sztuczne |
| Kolor lampy | Biały Struktura, Czarny Struktura, Czarny, Ral 9010 |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 12x12x110 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-18%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 302,58 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

