Lampa wisząca Nest Elstead Lighting 4x100W E27 Metal
Lampa wisząca Nest Elstead Lighting to arcydzieło współczesnego designu, które wniesie do Twojego wnętrza niepowtarzalny urok i elegancję. Ta prestiżowa marka, znana z doskonałej jakości i precyzji wykonania, oferuje produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nest to wyjątkowa lampa wisząca o nowoczesnym charakterze, której głównym materiałem konstrukcyjnym jest solidny metal w subtelnym, beżowym odcieniu. Wszystko to zmyślnie komponuje się, tworząc harmonijną, a zarazem nowoczesną formę. Zasilana czterema żarówkami E27 o mocy do 100W każda, gwarantuje doskonałe oświetlenie każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni czy eleganckim biurze.
Lampa ta to nie tylko piękno, ale i funkcjonalność. Posiada możliwość regulacji wysokości, co pozwala na idealne dopasowanie jej do dowolnej przestrzeni. Dodatkowo, charakteryzuje się wskaźnikiem ochrony IP20, co czyni ją doskonałym wyborem do użytku wewnętrznego. Dbałość o szczegóły i zastosowanie najwyższej jakości materiałów to elementy, które wyróżniają tę lampę i sprawiają, że jest ona inwestycją na lata.
Wybór Nest Elstead Lighting to krok ku nowoczesnemu wzornictwu i niezrównanej trwałości, co czyni ją idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza. Zaufaj sprawdzonej marce i doświadcz przyjemności płynącej z posiadania oświetlenia, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie zachwycające, harmonijnie wpasowujące się w każdy gust.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005257110 |
| Kod Producenta | HK-NEST-P-C-SL |
| Kolekcja | Nest |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 106,7 cm |
| Minimalna długość zwisu | 118 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 419 cm |
| Średnica | 53,3 cm |
| Maksymalny spadek | 419 cm |
| Minimalny spadek | 118 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Beżowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Nest |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 3 011,04 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

