Lampa wisząca Line Maytoni LEDx79W Aluminium/Akryl Biały/Biały - Nowoczesne Oświetlenie Wnętrz
Lampa wisząca Line Maytoni LEDx79W jest symbolem nowoczesnego wzornictwa i funkcjonalności. Została stworzona z myślą o wnętrzach, które potrzebują wyjątkowego źródła światła, będącego jednocześnie elementem dekoracyjnym. Elegancki styl przemysłowy tej lampy sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami przestrzeni, zarówno domowych jak i komercyjnych.
Ta lampa sufitowa przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i świetnie sprawdzi się w salonach, sypialniach, kuchniach czy jadalniach. Jej minimalistyczny design oraz biało-biała kolorystyka wykonana z wysokiej jakości aluminium i akrylu wpisują się również w estetykę biur oraz restauracji. Dzięki neutralnemu wyglądowi bez trudu integruje się z otoczeniem, stając się subtelnym dopełnieniem nowoczesnych aranżacji.
Pod względem technicznym Lampa wisząca Line Maytoni wyróżnia się trwałością i energooszczędnością. Źródłem światła są diody LED o mocy 79W, zapewniające optymalne oświetlenie przy temperaturze barwowej wynoszącej 3000 K. Takie rozwiązanie gwarantuje jasne i ciepłe światło (3100 lm), które tworzy przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Funkcjonalność produktu podkreśla jego łatwy montaż oraz regulowana wysokość zawieszenia od 12 cm do 120 cm. Pozwala to na dopasowanie lampy do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz specyfiki danego wnętrza. Warto zaznaczyć jej klasę ochronności IP20, co czyni ją odporną na standardowe zanieczyszczenia kurzem.
Designerskie połączenie aluminium i akrylu nie tylko dodaje lekkości konstrukcji, ale również zapewnia jej długotrwałość użytkowania przez wiele lat – potwierdzają to trzyletnia gwarancja producenta Maytoni oraz solidne wykonanie produktu (numer katalogowy MOD016PL-L75W). Lampa ta harmonijnie wpisuje się w styl modernistyczny, oferując eleganckie i efektywne rozwiązania oświetleniowe dla każdego rodzaju wnętrza.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4251110055992 |
| Kolekcja | Line |
| Kod produktu | MOD016PL-L75W |
| Styl lampy | Modern |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 101 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Długość | 120 cm |
| Minimalna długość zwisu | 12 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 120 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Materiał klosza | Akryl |
| Kolor lampy | Biały |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Liczba źródeł światła | 6 |
| Moc źródła światła | 79W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 3100 lm |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Lampa wisząca |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

