Elegancja na co dzień
Lampa wisząca Leto od producenta Alfa to doskonały przykład, jak funkcjonalność może spotkać się z pięknem w codziennym życiu. Jeśli pragniesz dodać wnętrzu nowoczesnego blasku, a jednocześnie nie rezygnować z klasycznej estetyki, ten model będzie strzałem w dziesiątkę.
Czar i Złoto – Symfonia Kolorów
Połączenie czerni i złota nadaje tej lampie niepowtarzalnego uroku. Metalowe wykończenie przeplata się ze szklanymi elementami, tworząc dynamiczną grę światła i cienia. Dzięki temu Twoje wnętrze nabierze nowego wymiaru – elegancja staje się bardziej dotykalna.
Dopasowana do każdego wnętrza
Z wysokością 85 cm oraz średnicą 31 cm lampa Leto świetnie wpisuje się zarówno w przestrzenie o niższych sufitach, jak i w te bardziej przestronne. Jej uniwersalny rozmiar pozwala na kreatywne zastosowanie – od przytulnej jadalni po salon z nutką glamour.
Technologia, która świeci
Lampa jest kompatybilna z żarówkami E27 LED, co gwarantuje długotrwałość i energooszczędność. Takie rozwiązanie nie tylko przyczynia się do oszczędności energii, ale też zapewnia jasne i równomierne oświetlenie – idealne do wieczornych spotkań czy pracy przy stole.
Prostota montażu
Choć sama konstrukcja zachwyca swoją wyrafinowaną formą, jej montaż jest bajecznie prosty! W kilka chwil zamontujesz lampę tam gdzie tylko zechcesz. To także zasługa lekkiej konstrukcji ważącej nie więcej niż 1 kg.
Nadchodzące aranżacje
Lampa wisząca Leto to wyjątkowy dodatek dla tych, którzy chcą by ich dom był czymś więcej niż tylko miejscem zamieszkania. Czerń i złoto w tej lampie stają się idealnym duetem współczesnej elegancji – są jak para taneczna tańcząca swój majestatyczny walc nad głowami domowników.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458611702 |
| Kolekcja | Leto |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Długość | 31 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny - Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 30x35x35 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

