Poszukujesz niebanalnego oświetlenia, które doda blasku Twojemu wnętrzu? Prezentujemy Ci lampę wiszącą Joplin Elstead Lighting 1x100W E27 Stal Srebrny - prawdziwą perłę wśród lamp. Ta elegancka i nowoczesna lampa wisząca to doskonały wybór zarówno do salonu, jak i sypialni czy jadalni. Niezwykła konstrukcja, stworzona przez renomowaną markę Elstead Lighting, zachwyca swoim designem i funkcjonalnością.
Kolekcja Joplin charakteryzuje się prostotą i elegancją. Model FE-JOPLIN-MP ma wysokość 20,3 cm i średnicę również 20,3 cm, co sprawia, że doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Dzięki możliwości regulacji wysokości zwisu, w zakresie od minimalnych 24,1 cm do maksymalnych 129,1 cm, możesz dostosować lampę do swoich potrzeb - niezależnie od wysokości sufitu. Maksymalny spadek 129,1 cm pozwala na stworzenie niezwykłego efektu nawet w przestrzeniach o dużej kubaturze.
Lampa wykonana jest z wysokiej jakości stali, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość. Srebrny kolor dodaje lampie elegancji i sprawia, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Wyposażona w trzonek E27, przeznaczona jest do pracy z żarówką o mocy 100W. Należy zaznaczyć, że w zestawie nie znajduje się źródło światła. Lampa Joplin jest przystosowana do napięcia znamionowego 220-240V 50hz i spełnia wymogi klas energetycznych od A++ do E.
Stylowa lampa wisząca Joplin Elstead Lighting nie tylko rozświetli Twoje wnętrze, ale również stanie się jego ozdobą. Dzięki 2-letniej gwarancji masz pewność, że inwestujesz w produkt najwyższej jakości. EAN 5024005220718 to gwarancja oryginalności oraz najlepszej jakości wykonania. Nie czekaj, postaw na design i funkcjonalność, którą oferuje lampa wisząca Joplin Elstead Lighting 1x100W E27 Stal Srebrny i ciesz się pięknym i klimatycznym oświetleniem w swoim domu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005220718 |
| Kod Producenta | FE-JOPLIN-MP |
| Kolekcja | Joplin |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 20,3 cm |
| Minimalna długość zwisu | 24,1 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 129,1 cm |
| Średnica | 20,3 cm |
| Maksymalny spadek | 129,1 cm |
| Minimalny spadek | 24,1 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Joplin |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 451,66 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

