Lampa wisząca GENESIS Milagro 7xGU10 max 8W LED Aluminium Czarny / Złoty - Stylowe oświetlenie wnętrz
Lampa wisząca GENESIS Milagro to elegancki dodatek do każdej nowoczesnej przestrzeni. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w wyrafinowanym połączeniu kolorów czarnego i złotego, idealnie wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Ten produkt oferuje możliwość stworzenia nastrojowego oświetlenia, które sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak i przestrzeniach komercyjnych.
Oferująca siedem punktów świetlnych lampa jest przystosowana do żarówek GU10 o maksymalnej mocy 8W LED, co zapewnia energooszczędność oraz efektywne rozproszenie światła. Dzięki swojej długości wynoszącej 150 cm oraz szerokości poszczególnych elementów - od 5,6 cm do 8,9 cm - Lampa wisząca GENESIS doskonale dopasowuje się zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i bardziej kameralnych wnętrz.
Pod względem technicznym produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. Waga lampy wynosi zaledwie 1.52 kg, co ułatwia montaż oraz jej stabilność po zawieszeniu. Ponadto poziom ochrony IP20 wskazuje na jej zastosowanie wewnętrzne – lampa nie jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz ani w miejscach narażonych na wilgoć czy kurz.
Dzięki użyciu trwałego aluminium i eleganckiego wykończenia w kolorze czarnym ze złotymi akcentami, lampa ta staje się nie tylko funkcjonalnym źródłem światła, ale także efektownym elementem dekoracyjnym. Uniwersalna kolorystyka pozwala na harmonijne współgranie z różnymi stylami wnętrzarskimi – od minimalistycznego przez industrialny aż po klasyczny glamour.
Lampa wisząca GENESIS Milagro zapewnia łatwość użytkowania dzięki prostej konstrukcji i możliwości zastosowania żarówek LED o standardowym napięciu ~230V/50Hz. Opcja regulacji intensywności światła (przy użyciu odpowiednich żarówek) pozwala dostosować atmosferę w pomieszczeniu według indywidualnych preferencji.
Praktyczność lampy idzie w parze z estetyką – model ten dodaje szyku każdej przestrzeni dzięki subtelnemu kontrastowi matowej czerni i połyskliwego złota. To niezawodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność produktu premium.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693803720 |
| Kolekcja | GENESIS |
| Kod produktu | ML0372 |
| Wymiary | 1 |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość klosza | 8,9 cm |
| Średnica klosza | 5,6 cm |
| Waga | 1.52kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Czarny / Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 7 |
| Moc źródła światła | 7xGU10 max 8W LED |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230v/50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

