Elegancja na wyciągnięcie ręki
Czy nie marzysz czasem o tym, by wnętrze Twojego domu zyskało niepowtarzalny urok? Lampa wisząca Frezja Alfa jest niczym klejnot w koronie aranżacji. Jest idealna dla tych, którzy pragną dodać swojemu pomieszczeniu szczyptę nowoczesnej elegancji. To czarna perła wśród oświetlenia – stworzona z połączenia tworzywa i szkła, subtelnie kontrastującego z mrocznym kolorem. Lampa zawieszona niczym chmura na wysokości 90 cm od sufitu to dodatek, który odmienia przestrzeń wokół.
Estetyka i funkcjonalność
Wyobraź sobie płynność światła przeciskającego się przez transparentne elementy lampy – efektowna gra cieni zapewnia przytulną atmosferę, a wszystko to dzięki wykorzystaniu żarówki E27 LED. Przystępność montażu sprawia, że już za chwilę możesz cieszyć się nastrojowym blaskiem we własnym salonie czy sypialni. Rozmiary samego klosza – 44 cm wysokości oraz średnica wynosząca 47 cm – czynią ten model wyjątkowo uniwersalnym dodatkiem do każdego wnętrza.
Zanurz się w perfekcyjnym świetle
Lampa Frezja Alfa o wymiarach opakowania 20x48x48 cm doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne loftowe przestrzenie, jak i klasyczne wystroje wymagające delikatnego podkreślenia urody detali. Kto by pomyślał, że techniczne parametry mogą brzmieć tak lekko? Model działa na jedną żarówkę typu E27 LED, której efektywna moc rozświetli każdy zakamarek pokoju. Idealna dla miłośników designu! Nie daj się zwieść skomplikowanej nazwie; jej prostota i piękno mówi samo za siebie.
Dopasuj styl do swoich potrzeb
Lampa Frezja Alfa znakomicie odnajdzie swoje miejsce nad stołem jadalnianym lub w centralnym punkcie salonu – to elastyczne rozwiązanie odpowiadające współczesnym trendom wnętrzarskim. Może masz ochotę poeksperymentować z umiejscowieniem tego cudownego dzieła sztuki? Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności i odkryj jej wszechstronny charakter!
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458609860 |
| Kolekcja | Frezja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Długość | 47 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 20x48x48 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

