Lampa wisząca Fart Alfa 1xE27 LED Tworzywo/Szkło Czarny - Wyjątkowy Element Wyposażenia Ogrodowego
Lampa wisząca Fart Alfa 1xE27 LED w kolorze czarnym to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w aranżacjach ogrodowych, na tarasach, a także w strefach relaksu. Dzięki swojej nowoczesnej formie oraz wysokiej jakości materiałom stanowi niezastąpiony element dekoracyjny każdej przestrzeni zewnętrznej.
Wykonana z trwałego tworzywa oraz szkła lampa charakteryzuje się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Jest zaprojektowana tak, by służyć użytkownikom przez długie lata, nie tracąc przy tym swojego estetycznego wyglądu. Czarny kolor obudowy nadaje lampie elegancji i sprawia, że harmonijnie wtapia się w otoczenie ogrodu lub tarasu.
Lampa Fart Alfa wyposażona jest w oprawę E27 LED, co zapewnia wydajne oświetlenie przy niskim zużyciu energii. Dzięki wymiarom 25 cm szerokości i wysokości oraz długości zawieszenia wynoszącej 90 cm, lampa ta idealnie komponuje się zarówno z małymi jak i większymi przestrzeniami zewnętrznymi.
Montaż tej lampy jest niezwykle prosty dzięki przemyślanemu projektowi konstrukcji. Wystarczy kilka podstawowych narzędzi i chwil czasu, by cieszyć się jej pełną funkcjonalnością. Ponadto lampa jest łatwa do utrzymania w czystości - wystarczy regularne przetarcie wilgotną szmatką, by zachować jej świeży wygląd.
Dzięki uniwersalnemu designowi lampa wisząca Fart Alfa znakomicie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje ogrodowe. Idealnie pasuje do mebli paletowych oraz innych elementów wykonanych 'z palet', co pozwala na stworzenie spójnego i stylowego wystroju każdej przestrzeni wypoczynkowej na świeżym powietrzu.
Niezależnie od tego czy poszukujesz rozwiązania dla intymnych wieczorów spędzanych na tarasie czy też chcesz oświetlić większy obszar rekreacyjny - Lampa wisząca Fart Alfa 1xE27 LED Tworzywo/Szkło Czarny spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem: estetyki, praktyczności oraz ekonomiczności użytkowania.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458613751 |
| Kolekcja | Fart |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 25 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 28x27x27 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

