Lampa wisząca FUJI Milagro 1xE27 Kompozyt + Metal Czarny / Złoty – Stylowe Oświetlenie Wnętrz
Lampa wisząca FUJI marki Milagro to eleganckie rozwiązanie, które wprowadza do wnętrza unikalny design i funkcjonalność. Model ten, o kodzie MLP0647, charakteryzuje się harmonijnym połączeniem kompozytu i metalu, co nadaje mu nowoczesny wygląd oraz trwałość.
Wyjątkowy duet czerni i złota sprawia, że lampa doskonale wpisuje się w różnorodne style aranżacji wnętrz, od klasycznego po nowoczesny. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi lampa FUJI może stanowić centralny punkt zarówno salonu, jadalni, jak i sypialni czy przestrzeni biurowej.
Model FUJI został zaprojektowany z myślą o wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych. Zasilanie na poziomie ~230V/50Hz zapewnia odpowiednią moc światła przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności. Klasa szczelności IP20 wskazuje na zastosowanie wewnętrzne.
Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła typu E27, które można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika pod względem mocy żarówki (nie jest załączona). Kompatybilność z popularnym gwintem E27 pozwala na łatwą wymianę źródeł światła oraz dostosowanie intensywności oświetlenia do potrzeb pomieszczenia.
Wymiary lampy to 90 cm wysokości całkowitej z możliwością regulacji długości zwisu oraz szerokość klosza wynosząca 30 cm. Lampa waży około 5 kg, co świadczy o solidnej konstrukcji zapewniającej stabilność po montażu.
Montaż lampy FUJI jest prosty i intuicyjny dzięki przemyślanej konstrukcji uchwytu sufitowego oraz wytrzymałym materiałom użytym do jej produkcji. Konstrukcja umożliwia również dopasowanie wysokości zawieszenia do różnych wysokości pomieszczeń.
Estetyka lampy wiszącej FUJI wzbogaca przestrzeń nie tylko poprzez funkcjonalne oświetlenie, ale także jako element dekoracyjny tworzący wyjątkową atmosferę w każdym wnętrzu. Czarno-złote wykończenie dodaje luksusowego akcentu każdej aranżacji.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693708230 |
| Kolekcja | FUJI |
| Kod produktu | MLP0647 |
| Wymiary | 1 |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość klosza | 30 cm |
| Średnica klosza | 90 cm |
| Waga | 5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Kompozyt + Metal |
| Kolor lampy | Czarny / Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 1xE27 |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230v/50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

