Lampa wisząca Endon Hayfield 3x10W E27 Stal Mosiądz
Odkryj kunszt i elegancję, jaką oferuje lampa wisząca Endon Hayfield 3x10W E27 w kolorze mosiądzu. To wyjątkowy produkt łączący w sobie nowoczesny design z klasycznymi akcentami, doskonale wpisujący się w różnorodne wnętrza. Ten model oświetleniowy jest stworzony dla osób, które cenią sobie niebanalny styl i jakość na najwyższym poziomie. Endon, jako producent, słynie z dbałości o detale, co widać w precyzji wykonania i materiałach najwyższej klasy użytych przy produkcji tej lampy.
Endon Hayfield to aż trzy punkty świetlne, które dzięki technologii E27 zapewniają wyjątkowo mocne i jasne oświetlenie o intensywności 806 lumenów. Lampa została wykonana z trwałej stali pokrytej subtelną mosiężną powłoką, co gwarantuje jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Atrakcyjna kombinacja mosiądzu i zieleni tkaniny subtelnie podkreśli wyjątkowy charakter Twojego salonu, jadalni czy biura, wnosząc do wnętrza wyjątkowy urok i ciepło.
Dzięki wysokości regulowanej w zakresie od 492 mm do 525 mm, lampa Endon Hayfield z łatwością dopasuje się do różnych przestrzeni, dając Ci swobodę w aranżacji idealnego wnętrza. Jej nowoczesny, ale jednocześnie klasyczny design sprawdzi się zarówno w nowojorskich loftach, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach, dodając im blasku i niepowtarzalnego charakteru.
Dzięki klasie ochrony IP20, lampa jest również odpowiednia do suchych pomieszczeń, takich jak biura czy przedpokoje. Zaprojektowana, aby służyć wiernie przez lata, objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, co potwierdza jej niezawodność. Wybierając lampę Endon Hayfield, inwestujesz w estetykę i funkcjonalność, które będą cieszyć oczy przez długi czas.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087996568 |
| Kod Producenta | 95839 |
| Kolekcja | Hayfield |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Nowojorski/Klasyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 56,6 cm |
| Wysokość klosza | 200mm |
| Waga | 3,5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Metal/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Zielony/Mosiężny |
| Kolor klosza | Zielony |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 806 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulowana wysokość | 492 - 525 mm |
| Regulowany spadek | 492mm - 525mm |
| Kolor | Mosiądz |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

