Wyobraź sobie lampę, która nie tylko oświetli Twój pokój, ale też stanie się jego ozdobą. Lampa wisząca Emory Elstead Lighting 3x100W E27 Stal Srebrny to właśnie taki produkt. Wykonana ze stali w kolorze srebrnym, dodaje elegancji i nowoczesności każdemu wnętrzu. Jej średnica wynosi 45,7 cm, a wysokość to 26,3 cm, co sprawia, że pasuje zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń.
Kolekcja Emory od Elstead Lighting znana jest z wysokiej jakości i dbałości o detale. Lampa posiada trzonek E27, co pozwala na zastosowanie trzech źródeł światła o mocy 100W każde. Niestety, żarówki nie są dołączone do zestawu, ale dzięki temu masz możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb. Napięcie znamionowe lampy wynosi 220-240V 50hz, a klasa energetyczna to A++ - E, co oznacza, że jest to produkt energooszczędny.
Co wyróżnia tę lampę to regulowana wysokość. Minimalna długość zwisu to 31,5 cm, natomiast maksymalna to aż 124,5 cm. Dzięki temu masz możliwość dopasowania lampy do wysokości swojego sufitu, jak i do własnych preferencji. Maksymalny jak i minimalny spadek to również 124,5 cm oraz 31,5 cm.
Producent, Elstead Lighting, udziela na ten produkt ogólnej 2-letniej gwarancji. To pokazuje, że jest to produkt wysokiej jakości, na którym można polegać przez długi czas. Lampa wisząca Emory Elstead Lighting 3x100W E27 Stal Srebrny to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z estetyką. Jej kod producenta to KL-EMORY-P-S-CLP, a EAN to 5024005296317.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005296317 |
| Kod Producenta | KL-EMORY-P-S-CLP |
| Kolekcja | Emory |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 26,3 cm |
| Minimalna długość zwisu | 31,5 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 124,5 cm |
| Średnica | 45,7 cm |
| Maksymalny spadek | 124,5 cm |
| Minimalny spadek | 31,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Emory |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 640,20 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

