Elegancja na Wysokości - Lampa Wisząca Domino Alfa
Witamy w świecie subtelnego światła, gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką. Lampa wisząca Domino Alfa to nie tylko oświetlenie - to również stylowy dodatek, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Idealna do salonu, sypialni czy biura, wnosi aurę wyrafinowanego designu i luksusu. Każde pomieszczenie zasługuje na odrobinę elegancji, a Domino Alfa jest tu by temu sprostać.
Kunszt Nowoczesności w Czerni
Zanurz się w głębokiej czerni metalu tej lampy. Materiał ten przywodzi na myśl trwałość i nowoczesność jednocześnie. Jakbyśmy zaprosili do wnętrza odrobinę industrialnego ducha przetkanego elegancją niczym delikatne nici kryształu rozciągające się wokół żarówki. Lampa ta doskonale współgra z wnętrzami utrzymanymi zarówno w stylu glamour jak i klasycznym czy nawet dworkowym.
Moc Światła - Techniczne Arcydzieło
Lampa wyposażona jest w miejsce na jedną żarówkę typu E27 LED, o maksymalnej mocy 18W. Dzięki temu stworzysz ciepłą atmosferę dzięki światłu o barwie 2800K. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oszczędność energii oraz długowieczność produktu – bo aż 2000 godzin użytkowania zapewnia naprawdę solidny czas działania.
Zaprojektowana dla Każdego Przestrzeni
Ta lampa nie tylko pięknie wygląda - ona także świetnie pasuje wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz! Z wymiarami: wysokość całkowita 54,5 cm oraz średnica 46 cm sprawia, że będzie centralnym punktem każdego pokoju bez względu na jego wielkość. Lekkość montażu ułatwia zawieszenie jej niemalże od ręki – szybki sposób by odświeżyć przestrzeń bez zbędnego zamieszania.
Wszechstronność Użytkowania i Niezawodność
Lampy jak te są synonimem jakości i praktyczności; klasa szczelności IP44 czyni ją odporną na wilgoć co daje pewien spokój ducha jeśli planujesz jej użycie także w bardziej wymagających warunkach np.: łazience czy kuchni? Tak... To wszystko możliwe! Produkt waży tylko około 2 kg co sprawia że mimo swoich solidnych cech pozostaje lekką dekoracją.
Czaruj Światłem z Lampą Wiszącą Domino Alfa!
Nadaj swojemu domowi blask dzięki lampie wiszącej Domino Alfa firmy "Alfa". Dzięki ponadczasowemu połączeniu klasyki ze współczesnością lampa ta staje się must-have dla każdego miłośnika piękna wnętrzarskiego wyrażonego przez proste lecz efektowne formy meblowe... Czas rozświetlić swój świat!
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458612518 |
| Kod Producenta | 61251 |
| Kolekcja | Domino |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Glamour/Klasyczny/Dworkowy/Kryształowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Głębokość | 54,5 cm |
| Waga | 2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 18W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 204 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 545mm |
| Wymiary opakowania [cm] | 33x45x45 cm |
| Kolekcja-Link | Tabitha |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Szkło |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Glamour |
| Kolor | Nikiel |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

