Marzysz o stylowej i unikalnej lampie wiszącej, która wprowadzi do Twojego wnętrza niepowtarzalny klimat? Przedstawiamy lampę wiszącą Deryn Elstead Lighting 3xE27 60W Stal, Szkło z bąbelkami powietrza Postarzany antyczny szary - idealną propozycję dla osób ceniących sobie elegancję i funkcjonalność.
Projektując wnętrze, dbasz o każdy szczegół, więc z pewnością docenisz wysoką jakość wykonania lampy z kolekcji Deryn od renomowanego producenta Elstead Lighting. Ten model został wykonany ze stali oraz szkła z bąbelkami powietrza, co nadaje mu wyjątkowej głębi i oryginalnego charakteru. Dodatkowo, postarzany antyczny szary kolor lampy pozwala na łatwe wkomponowanie jej w każde wnętrze, od klasycznego po nowoczesne.
Co więcej, lampa wisząca Deryn Elstead Lighting jest nie tylko piękna, ale i praktyczna. Posiada trzy źródła światła o mocy 60W każde, co zapewnia odpowiednie oświetlenie nawet w dużych pomieszczeniach. EAN: 5024005571612
Wybierając tę lampę, zyskujesz również gwarancję bezpieczeństwa i trwałości - Elstead Lighting oferuje 2-letnią gwarancję na swoje produkty. Wymiary lampy to: wysokość 47 cm, szerokość i głębokość 55,8 cm, co pozwala na dopasowanie jej do różnych przestrzeni. Dzięki regulowanej długości zwisu - od minimalnej 41,6 cm do maksymalnej 247,1 cm - możesz dostosować lampę do swoich potrzeb.
Masz komfort wyboru, ponieważ żarówki nie są w zestawie, dzięki czemu możesz dobrać takie, które odpowiadają Twoim preferencjom. Waga lampy to zaledwie 3,25 kg, więc instalacja nie będzie problemem.
Pozwól, aby lampa wisząca Deryn Elstead Lighting 3xE27 60W Stal, Szkło z bąbelkami powietrza Postarzany antyczny szary stała się częścią Twojego domu i rozświetliła go swoim blaskiem. Nie zwlekaj i dodaj do swojego wnętrza odrobinę luksusu już dziś.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005571612 |
| Kolekcja | Deryn |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 55,8 cm |
| Minimalna długość zwisu | 41,6 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 247,1 cm |
| Średnica | 55,8 cm |
| Głębokość | 55,8 cm |
| Maksymalny spadek | 2471 mm |
| Minimalny spadek | 416 mm |
| Waga | 3,25 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło Z Bąbelkami Powietrza |
| Kolor lampy | Postarzany antyczny szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Deryn |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Lampa wisząca Deryn KL-DERYN3-DAG Elstead Lighting 3xE27 60 W Stal, Szkło z bąbelkami powietrza Postarzany antyczny szary
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 555,95 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

