Magia światła na co dzień
Lampa wisząca Derso od producenta Alfa to propozycja, która wniesie nie tylko jasność do Twojego wnętrza, ale także jego serce. Doskonała do przestronnych salonów, przytulnych jadalni czy nawet nad wyspę kuchenną – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz światła z nutą elegancji.
Urok tkwiący w detalu
Wyobraź sobie delikatny taniec świateł i cieni w Twoim domu. To właśnie może zaoferować Derso. Lampa wykonana z metalu łączy w sobie klasykę czerni z elegancją złota. Czarny jak aksamit klosz o wymiarach 45x12x12 cm jest dyskretnym oprawcem dla delikatnego złotego akcentu, który dodaje całości szlachetności. Taka kombinacja kolorystyczna pasuje niemalże do każdego stylu – od nowoczesnego po industrialny.
Technologia i funkcjonalność
Derso została zaprojektowana tak, by nie tylko wyglądać świetnie, ale też działać bez zarzutu. Zastosowanie żarówki G9 LED zapewnia energooszczędność oraz długą żywotność oświetlenia – możesz być pewien, że ta lampa posłuży Ci przez wiele lat bez potrzeby częstych wymian źródła światła.
Doskonałość wymiarów i montażu
Montaż lampy jest niezwykle prosty i szybki – jej długość całkowita wynosi 85 cm (idealna dla sufitów o standardowej wysokości), a średnica klosza to subtelne 8 cm, co sprawia, że prezentuje się ona lekko i nie przytłacza wnętrza. Wszystkie te cechy sprawiają, że Derso idealnie komponuje się zarówno jako pojedyncze źródło światła nad stolikiem kawowym czy w formie szeregu kilku lamp tworzących spójną całość.
Zainwestuj w jakość
Zaproś Lampę wiszącą Derso od Alfy do swojego domu i ciesz się światłem w najbardziej stylowym wydaniu. Ta lampa to doskonałe połączenie estetyki z funkcjonalnością – prawdziwy klejnot twojej przestrzeni mieszkalnej! Niezależnie czy chcesz ją zawiesić nad stołem jadalnym czy powiesić jako centralne oświetlenie salonu; wszędzie będzie wyglądać równie spektakularnie.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458613324 |
| Kolekcja | Derso |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny - Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 45x12x12 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

