Czy marzysz o tym, aby Twoje wnętrze nabrało stylowego i nowoczesnego charakteru? Oświetlenie to kluczowy element każdego pomieszczenia, a Lampa wisząca Danika Elstead Lighting 3x60W E27 Stal Biały to idealny wybór dla osób ceniących sobie elegancję i funkcjonalność.
Producent Elstead Lighting znany jest z wysokiej jakości wykonania swoich produktów, a model Danika nie jest wyjątkiem. Wykonana z solidnej stali lampa zachwyca swoim białym kolorze, który idealnie wpasuje się w każdą aranżację. Dzięki trzonkowi E27 lampa jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku żarówek, a możliwość zamontowania aż trzech źródeł światła o mocy do 60W każde, pozwoli na odpowiednie oświetlenie nawet dużych przestrzeni.
Co więcej, Lampa wisząca Danika Elstead Lighting jest niezwykle praktyczna w użytkowaniu. Regulowana wysokość pozwala na dostosowanie długości zwisu od 58,9 cm do 134,6 cm, co daje możliwość idealnego dopasowania oświetlenia do potrzeb pomieszczenia. Maksymalny spadek wynoszący 134,6 cm oraz głębokość 18,6 cm zapewniają wygodne i funkcjonalne rozmieszczenie światła.
Zakup tego produktu to inwestycja na lata, ponieważ Elstead Lighting oferuje ogólną 2-letnią gwarancję. Lampa wisząca Danika to także wybór energooszczędny, kompatybilna jest z żarówkami o klasie energetycznej od A++ do E, co pozwoli na oszczędzenie na rachunkach za prąd.
Zadbaj o to, aby Twoje wnętrze było nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Lampa wisząca Danika Elstead Lighting 3x60W E27 Stal Biały to produkt, który spełnia najwyższe standardy jakości i designu. Nie czekaj, dodaj jej blasku do swojego domu już dziś!
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005296010 |
| Kod Producenta | KL-DANIKA3 |
| Kolekcja | Danika |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 36,8 cm |
| Szerokość | 92,3 cm |
| Minimalna długość zwisu | 58,9 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 134,6 cm |
| Głębokość | 18,6 cm |
| Maksymalny spadek | 134,6 cm |
| Minimalny spadek | 58,9 cm |
| Rzut/Głębokość | 18,6 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Kolekcja-Elstead | Danika |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 129,14 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

