Elegancja w codziennym życiu
Wyobraź sobie przestrzeń, która staje się czymś więcej niż tylko miejscem. Lampa wisząca Begonia Alfa, to coś dla tych, którzy szukają światła nie tylko dosłownego, ale i metaforycznego – takiego, które dopełnia wnętrze domu ciepłem i stylem. Wydobądź z każdego dnia to, co najlepsze dzięki delikatnemu oświetleniu tej lampy.
Styl spotyka funkcjonalność
Begonia Alfa jest jak małe dzieło sztuki zawieszone pod sufitem. Połączenie tworzywa i szkła w czerni nadaje jej niepowtarzalny charakter – surowość formy współgra tu z elegancją materiału. Dzięki wysokości regulowanej do 90 cm, lampa dopasuje się do każdej przestrzeni. Ma to znaczenie zarówno w małych pokojach dziennych jak i bardziej przestronnych salonach.
Technologia na wyciągnięcie ręki
Ale Begonia Alfa to nie tylko piękna oprawa! Wyposażona w oprawkę E27 LED zapewnia długotrwałe i energooszczędne światło. To praktyczne rozwiązanie daje moc oświetlenia bez zbytniego zużycia energii – sprytne połączenie nowoczesnej technologii z estetyką retro.
Zabierz ją do domu
Lampa ma 37 cm szerokości oraz tyleż samo długości. Idealnie odnajdzie się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i bardziej nowoczesnych aranżacjach - jest uniwersalna niczym kameleon! Montaż? Nic prostszego: intuicyjny i szybki proces pozwala cieszyć się światłem niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka.
Dopasuj ją do swojego stylu
Niezależnie od tego czy aranżujesz całe mieszkanie czy jedynie szukasz odrobiny świeżości dla swoich czterech ścian – lampa Begonia Alfa odnajdzie się wszędzie tam, gdzie potrzeba subtelnego uroku. Czarny kolor doskonale komponuje się zarówno z jasnymi barwami, podkreślając ich świeżość, jak też stanowi interesujący kontrast dla ciemniejszych tonacji.
Kiedy wieczór powoli przechodzi we mrok nocy... pozostaw swoje myśli pod skrzydłami Begonii Alfy. Pozwól by jej blask rozświetlił każdy zakątek Twojego domu swoim wyjątkowym urokiem.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458609839 |
| Kolekcja | Begonia |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Długość | 37 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 20x40x40 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

